ריצוף לבית דוגמאות לשדרוג הדירה

ריצוף לבית דוגמאות לשדרוג הדירה

אז את מה אתם חולמים לשפץ ולחדש בבית שלכם?  חולמים על רצפה חדשה או מרפסת שמש נעימה. מתלבטים בין שיפוץ האמבטיה לחידוש הקומה העליונה? אנו בחברת לארס שיפוצים, מומחים לשיפוצים מכל הסוגים: שיפוץ דירות, שיפוץ בתי קרקע , שיפוץ וילות, שיפוץ פנטהאוזים ועוד. מתלבטים מה לשפץ ואיך לשדרג את הדירה לדירת יוקרה? חושבים על שיפוץ הבית ושדרוג הלוק והתחושה. הנה לכם מחשבה – התחילו עם הרצפה.

ריצוף לבית דוגמאות רבות לשיפוץ מוצלח.

פעם זה היה החלום הישראלי ריצוף לבית בשיש איטלקי יקר ואיכותי או פרקט סופר איכותי. כיום ניתן לייצר את אותו לוק ותחושה בעזרת מבחר רב של אפשריות ריצוף הבית דוגמאות כמו שיש איטלקי, קרמיקה, קרמיקה דמוי פרקט, אריחים מצויירים ועוד… המבחר בעולם הריצוף גדל מאוד בשנים האחרונות. אין ספור סוגי רצפות שונים: גרניט פורצלן, קרמיקה, אריחים מצויירים, דמוי פרקט, מרצפות גדולות במיוחד המכונות BIG SIZE, רצפות 20MM לגינה ולחנייה. עלויות חומרי הגלם השתנו והמבחר גדל  אבל, דווקא עכשיו חשוב לשמור על מוצרי גלם איכותיים ועבודה מקצועית אשר תבטיח לכם קרקע בטוחה לעוד הרבה שנים.

ריצוף לבית דוגמאות שיעניקו תחושת יוקרה כבר מהצעד הראשון

שיפוץ דירות יוקרה היא המומחיות שלנו, יש לנו כמה סודות להפיכת כל דירה לדירת יוקרה ולהעלאת ערכה בשוק הנדל"ן.  בחירת ריצוץ נכון היא אחת מהן. במהלך תכנון השיפוץ, בשלב בחירתריצוף לבית דוגמאותרבות מוצגות בפני הלקוח.  לנו תמיד חשוב לעלות שתי נקודות לדיון

ראשית , אנו תמיד ממליצים לחשוב יוקרתי ואך גם פרקטי. למי מיועד הבית – זוג גמלאים או משפחה עם ילדים קטנים? בחירת ריצוף נכון אשר ישרת את בעליו ולא ההיפך. אנו הישראלים מאוד אוהבים רצפות לבנות ובהירות וזה מאוד קשה לתחזוק.

שנית, מהי היא התחושה הכללית שאליה אתם שואפים- עיצוב כהה לתחושת חום או עיצוב בהיר לתחושה מודרנית.

מי אנחנו?

חברת לארס ממוקמת בהרצליה פיתוח. החברה בונה, משפצת ומשדרגת אלפי דירות ומבנים ברחבי הארץ כבר למעלה מעשור, וגאה להציב סטנדרטים בלתי מתפשרים של איכות, מקצועיות ובטיחות בכל פרויקט. אנו מעניקים מענה מקצועי ומהיר לכל סוגי השיפוצים מהקטן ועד לגדול: שיפוץ חדר בודד ,הדבקה וריצוף לביתדוגמאות מורכבות, שיפוץ דירה שלמה, בנייהותוספות חיצוניות לבנייני מגורים ובתי קרקע. העובדים שלנו כוללים אנשי מקצוע מכל תחומי הבנייה. להצעה מחיר חינמית הקליקו

 

רוצים לקבל מידע נוסף? צרו איתנו קשר.

שיפוץ בית
Uncategorized

שיפוץ בית

תהליך שיפוץ הבית שיפוץ בית הוא תהליך ארוך שמצריך חשיבה ותכנון מראש. שיפוץ בית יכול

קרא עוד »
Scroll to Top