אינסטלציה במרכז

עבודת אינסטלציה איכותית מתחילה אך ורק עם בעלי מקצוע מוסמכים ומנוסים, כאלה שמבינים את חשיבות העבודה ויודעים שכל פספוס הכי קטן בעבודות אינסטלציה בדירה או מבנה ציבורי יכול לגרור סדרה של בעיות הכוללות שבירת קירות או הסרת רצפות שהופכות את העסק ליקר. הניסיון הרב שצברה החברה מאפשר לה לתכנן, לנהל ולבצע מראש את כל עבודות האינסטלציה הנדרשות, הכל כמובן בשיקול דעת ומבלי לחסוך באיכות הציוד. החברה פועלת בבתים משותפים, בתים פרטיים, פרויקטים של תמ"א 38, מומחית בהחלפת מערכות מים וביוב לבנייני מגורים ובתים פרטיים קיימים. על איכות עבודות אינסטלציה וצמרת לאורך שנים יעידו אלפי לקוחות.

כל פתרונות האינסטלציה תחת קורת גג אחת

בחברה מודעים לחשיבות הרבה בכך שלכל לקוח תהיה כתובת אחת ברורה לכל עבודת שיפוץ ואינסטלציה ולכן מספקת החברה קשת רחבה של שירותים לבתים פרטיים ובנייני מגורים. השירותים כוללים: פתיחת כל סוגי הסתימות באמצעות מכשור חשמלי, החלפת צנרת מים, החלפת צנרת ביוב, הסרת שורשים הגורמים לנזקים וסתימות, הגברת לחץ מים, הריסה, פינוי ובינוי, עבודות אטימה ושיפוץ חדרי אמבטיה ובקיצור כל עבודת אינסטלציה דרושה.

שירות אמין, מהיר ומקצועי, עמידה בזמנים מבלי להתפשר על רמת עבודה וגימור גבוהים, הובילו את החברה למקום ולהכרה בה היא נמצאת כיום. כל עבודות האינסטלציה במרכז המבוצעות על ידי החברה כוללות שירות וייעוץ מקצועי וליווי צמוד, החל מתכנון הרעיון ועד ביצוע השיפוץ עצמו – הכל בצורה יסודית ומקצועית לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

מקפידים על סטנדרטים גבוהים בעבודות אינסטלציה

החל משחרור סתימות מרכזיות, איתור נזילות מים באמצעות כלים מתקדמים, 

התקנת תשתיות ביוב ומערכות מים והכל תחת קורת גג אחת.

שולטים בשטח

הניסיון והידע הרב שרכשה החברה בענף הבנייה במשך השנים, מאפשר לבצע עבודות אינסטלציה במרכז ביעילות תוך היכרות מעמיקה עם תשתיות הסביבה וגורמים מורכבים הדורשים עבודה יסודות ומקצועית בשטח. החברה נעזרת באמצעים ובכלים טכנולוגיים מובילים לצורך מתן כל פתרונות האינסטלציה, בין אם מדובר בעבודה סטנדרטית או מורכבת.

החלפת צנרת 

לא רק קוסמטיקה: במשך השנים נעשית שחיקה במערכת הצנרת הביתית והמרכזית. צנרת ישנה מוחלפת בצנרת חדשה העומדת בכל התקנים ומונעת נזקים עתידיים. לעיתים צנרת ישנה היא הסיבה לשיפוץ כולל בבית. כל עבודות האינסטלציה המבוצעות על ידי החברה נעשות בהקפדה על אנשי מקצוע מנוסים המבינים את חשיבות עבודת האינסטלציה בין אם מדובר בקריאה דחופה ועד תכנון מראש, ייעוץ, הנחייה וטיפול במקרי שיפוץ גדולים וקטנים. 

ראו גם: קבלן שיפוצים במרכז | שיפוץ דירות

רוצים לקבל מידע נוסף? צרו איתנו קשר.
שיפוץ דירה
Scroll to Top