כמה עולה לשפץ דירה?

כמה עולה לשפץ דירה?

החלטה על שיפוץ הדירה היא אף פעם לא החלטה קלה. לרוב קדמה להחלטה התלבטות ארוכה מה לשפץ, כמה להשקיע, מה אורכו של השיפוץ, האם לעזוב את הבית בתקופת השיפוץ, האם לשפץ את הכל הדירה או חלקים ממנה ועוד הרבה מאוד לבטים. אנחנו בחברת לארס עוסקים בבנייה מכל הסוגים, גם בשיפוץ דירות כבר למעלה מעשור. אז אם החלטתם לשפץ את הדירה, פניתם לקרובים ומכרים ואל ביתכם החלו לזרום קבלני שיפוצים ושיפוציניקים. קבלן אחד אמר לשיפוץ כללי בדירה כמאה אלף שקלים והקבלן השני אמר על אותו שיפוץ עשרת אלפים שקלים לא כולל חומרים. אז היכן טמון הכלב? ממה צריך להיזהר? אספנו עבורכם כמה נקודות למחשבה על תהליך השיפוץ שחשוב מאוד לקחת בחשבון בדרך להחלטה שלפעמים היא גורלית והמשמעותית לעתיד.

חשבו מה הכי נכון עבורכם

המילה שיפוץ טומנת בתוכה הרבה שיפוצים קטנים ומאגדת בתוכה בעלי מקצוע רבים ומגוונים. חשוב לזכור כי יש הבדל מהותי באם מדובר בצביעת הבית ושיפוץ האמבטיה או החלטה על תוספות בנייה כמו בניית חדר נוסף או ממ"ד או הוספת מרפסת שמש. חפשו את קבלן השיפוצים בעל המשאבים הניסיון והידע בהתאם לסוג השיפוץ אותו אתם רוצים לערוך בביתכם. הוספת קומה, הרחבת הדירה או בניית גג מצריכה את הידע והשימוש באנשי מקצוע כמו אינסטלטורים, חשמלאיים, רצפיים ועוד. חשבו האם חברת השיפוצים יכולה לתת לכם מענה נכון ומהיר בזמן השיפוץ.

חשבו על הפרטים הקטנים

היום כבר מקובל לערוך חוזה כתוב לפני תחילת העבודת השיפוץ. בכל אופן, אנו ממליצים לחפור בפרטים הקטנים – מה הכוונה? אם בחוזה כתוב כי בשיפוץ הקבלן יבצע צביעה וריצוף לבית, האם זה כולל גם את המרפסות? האם זה כולל את המחסן בקומת הכניסה? אתם חושבים שכן והוא בטוח שלא. אז בעת עריכת החוזה אנו ממליצים להיכנס לכמה שיותר פרטים ודקויות בשביל למנוע מצבים בדיוק כמו שתיארו לפניכם.

למה אנחנו?

חברת לארס ממוקמת בהרצליה פיתוח. החברה בונה, משפצת ומשדרגת אלפי דירות ומבנים ברחבי הארץ כבר למעלה מעשור, וגאה להציב סטנדרטים בלתי מתפשרים של איכות, מקצועיות ובטיחות בכל פרויקט. העלנו חיוך על שפתותיהם של אלפי בעלי דירות. העובדים שלנו כוללים אנשי מקצוע מכל תחומי הבנייה. אנו מעניקים מענה מקצועי ומהיר לשיפוצים מכל הסוגים: החל משיפוץ חדר אחד, דרך שיפוץ דירה שלמה, ועד תוספות חיצוניות לבנייני מגורים.

רוצים לקבל מידע נוסף? צרו איתנו קשר.

שיפוץ בית
Uncategorized

שיפוץ בית

תהליך שיפוץ הבית שיפוץ בית הוא תהליך ארוך שמצריך חשיבה ותכנון מראש. שיפוץ בית יכול

קרא עוד »
Scroll to Top