מחיר שיפוץ דירה

מחיר שיפוץ דירה

מחיר שיפוץ דירה – כך תחסכו כסף

שיפוץ דירה הינו עסק יקר, הנע בין עשרות אלפי שקלים למאות אלפים וכולל חששות כספיים רבים: כיצד לבחור חברת שיפוצים טובה שגם לא מפריזה במחירים? איך יודעים אם הצעת המחיר המבוקשת היא הוגנת או לא? איך מתכננים את השיפוץ בצורה שתתאים לתקציב שלכם?

קודם כל- לבחור אנשי מקצוע איכותיים

הדבר החשוב ביותר לחיסכון שלכם הוא לבחור קבלן שיפוצים במרכז עם ניסיון והמלצות. זה אולי נשמע לא אינטואיטיבי כי לרוב אנשי מקצוע עם ניסיון הם גם מעט יקרים יותר, אבל תוספת המחיר הזו שווה בטווח הרחוק. כל הצעת מחיר זולה יותר משיפוצניק חסר ניסיון תעלה לכם המון בטווח הרחוק בשל הנזק הכלכלי הכבד שיכול להיגרם כתוצאה מעבודה לא מקצועית. חברת שיפוץ טובה תדאג שהצנרת שלכם תישאר טובה גם עוד עשרים שנה, שהקירות לא יתקלפו עוד שנתיים ושעבודת השיפוץ שלהם תהיה עבודה עם החומרים הטובים ביותר ששומרים על הבית שלכם מפני טחב, התפוררות ונזילות. בגלל זה, השלב הראשון בחיסכון בכסף הוא בחירת חברת שיפוץ אמינה ומקצועית. בקשו המלצות, דברו עם אנשים שעשו עבודה דרכם ותוודאו שיש להם את התעודות הנכונות לסוג השיפוץ שלו אתם זקוקים.

תכנון מיטבי – שיפוץ מיטבי

שיפוץ דירה טוב מתחיל בהגדרת תקציב בו אתם יכולים לעמוד, ובמיפוי צרכי הדירה שלכם. ישנם שיפוצים חשובים ודחופים יותר כגון שיפוצי תשתיות, נזילות, אינסטלציה וחשמל אותם אתם צריכים לשים בראש סדר העדיפויות. שיפוצים אלה מבטיחים שלא ייגרם נזק ארוך טווח לדירה שיוביל לירידה בערכו ולחווית מגורים לא נעימה. לאחר מכן ישנה חשיבות עליונה לצביעה איכותית של קירות כדי למנוע טחב, קילוף ומראה בית לא נעים. לאחר מכן באים השיפוצים שנועדו לשם נוחות כמו שיפוץ מטבח וסגירת מרפסת. אם אחרי כל אלה נשאר לכם מספיק תקציב פנוי, ניתן להתפנק עם שיפוצים קוסמטיים, קניית גופי תאורה חדשים וריהוט שונה.

שיפוץ דירה על פי מחיר מחירון 

ניתן למצוא מחירונים באינטרנט עם המלצות על טווח מחירים נכון עבור עבודת שיפוץ הדירה לה אם זקוקים. עיון במחירונים אלה יעזור לכם להבין איפה נמצא מדד המחירים של חברת השיפוץ אותה בחרתם ביחס למחירים של חברות אחרות. אם השיפוץ שאתם עושים הוא שיפוץ רגיל ולא שיפוץ דירות יוקרה, אתם מעוניינים שטווח המחירים שמציעים לכם יהיה איפושהו בחצי התחתון של הטווח. מחירים שחורגים הרבה מתחת למחיר המחירון אמורים לעורר אצלכם פעמוני אזהרה, ומחירים הנמצאים בחצי העליון של הטווח הם לרוב יקרים ללא סיבה טובה.

רוצים לקבל מידע נוסף? צרו איתנו קשר.

שיפוץ בית
Uncategorized

שיפוץ בית

תהליך שיפוץ הבית שיפוץ בית הוא תהליך ארוך שמצריך חשיבה ותכנון מראש. שיפוץ בית יכול

קרא עוד »
Scroll to Top