קבלן שיפוצים – כל מה שצריך לדעת

קבלן שיפוצים – כל מה שצריך לדעת

קבלן שיפוצים הוא קבלן המסוגל לעשות את כלל העבודות הנצרכות לשם שיפוץ: הריסה, חציבה, תשתיות חשמל, אינסטלציה, בניה, ריצוף לבית ועוד. בחירת קבלן שיפוצים נכון היא בחירה חשובה מאוד. הקבלן הוא האחראי לתוצאה הסופית של עבודת השיפוץ. קבלן השיפוצים מקבל אחריות על אחד הנכסים היקרים ביותר לאנשים- הבתים שלהם. חשוב מאוד שיהיה ניתן לסמוך עליו לעשות עבודה טובה. הנה הדברים החשובים שצריך לדעת כשבוחרים קבלן שיפוצים.

קבלן שיפוצים עם ניסיון והכשרה

בדרך כלל אנחנו מחפשים קבלן שיפוצים באחד משני סיטואציות: שיפוץ יזום בבית שלכם, או תיקון תקלה תשתיתית רצינית. חשוב לוודא שקבלן השיפוצים שבחרתם מנוסה ושלאנשים שהוא מעסיק אכן יש את ההכשרה המתאימה לעסוק בתשתיות חשמל, אינסטלציה, עבודה עם יסודות הבית, הריסה, וכו'. תבקשו ממליצים, תסתכלו על תיק עבודות ועל תעודות.

האם הכל דופק כמו שעון? 

עבודות שיפוץ לוקחות במקרים רבים לפחות יום או יומיים, אך יכולות להתארך עד לכדי חודשים רבים בפרוייקטים מורכבים. חשוב שתוכלו לסמוך על קבלן השיפוצים שהוא אכן עומד לעמוד בזמנים שהסכמתם ביניכם. זאת בגלל שעבודות שיפוץ מצריכות שינוי התנהלות כללית בבית. הבית הבטוח בדרך כלל מתמלא בכלים מסוכנים ובחתיכות חדות, יש רעש רב בשעות היום וחלקים שלמים בבית מתמלאים בלכלוך. ייתכן ואף תצטרכו לשקול לעבור לגור במקום אחר לכמה חודשים בשיפוצים מורכבים יותר. בגלל זה, עמידה בזמנים חשובה מאוד ועוזרת בתכנון החיים סביב השיפוץ. 

ניהול תקציב נכון

שכירת קבלן שיפוצים גוררת הוצאות רציניות לא רק מצד האנשים השוכרים את שירותיו, אלא גם מצידו של הקבלן. הוא צריך לשכור כלים ועובדים, לקנות חומרים ולדעת לעשות הערכת סיכונים. קבלן שיפוצים שלא יודע לנהל תקציב בצורה טובה עלול לפגוע לא רק בעצמו אלא גם בכם בטווח הרחוק. הוא עלול לחסוך באיכות החומרים או לבקש מעובדים שאינם מוכשרים לכך לבצע עבודות מורכבות. בנוסף, עלול להיגמר לו התקציב לפני סוף השיפוץ- מה שיגרור עלויות נוספות לא צפויות עבורכם.

בטיחות במקום העבודה

אנחנו שומעים חדשות לבקרים על פועלי בניין שנפצעים במהלך העבודה בשל רשלנות. גם העובדים של קבלן שיפוצים חשופים לסיכונים במקום העבודה. הם עובדים עם כלים וחומרים מסוכנים, מטפסים לגבהים בלי ציוד מגן ועוסקים חוטי חשמל חשופים. אתם כמובן לא רוצים שאף אחד ייפגע בבית שלכם- לא מישהו מבני הבית ולא הפועלים העובדים אצלכם- ולכן חשוב לוודא שקבלן השיפוצים במרכז עובד בצורה בטוחה ושקולה.

 

רוצים לקבל מידע נוסף? צרו איתנו קשר.

שיפוץ בית
Uncategorized

שיפוץ בית

תהליך שיפוץ הבית שיפוץ בית הוא תהליך ארוך שמצריך חשיבה ותכנון מראש. שיפוץ בית יכול

קרא עוד »
Scroll to Top