שיפוץ דירות יוקרה

שיפוץ דירות יוקרה

מה הכוונה דירת יוקרה? במה שונה שיפוץ שכזה משיפוץ דירות סטנדרטי. דירת יוקרה, כשמה כן היא בדרך כלל מומקמת במיקום יוקרתי ובעלת תשתיות איכותיות . אך זה לא נכון תמיד, שיפוץ איכותי ומקצועי יכול להפוך כל כל דירה סטנדרטית לדירת יוקרה נחשקת השווה הרבה יותר לבעלייה. שנייה לפני שאתם רצים לקחת משכנתא ונרשמים לפרויקט דירות היוקרה החדש. עצרו וחשבו על שיפוץ כללי שישדרג את הדירה והנכס שלכם לדירת יוקרה. חברת לארס מומחים בבניה ושיפוצים מכל הסוגים. אנו משדרגים ומשפצים את כל סוגי הנכסים החל מחדר בודד בדירה ועד לבניניי יוקרה. הנה כמה דוגמאות ורעיונות לשדרוג הדירה שלכם לדירת יוקרה אקסלוסבית.

ניצול כל שטח הבית 

דירות פנטהאוז או דירת גן יד שנייה יכולים להשתדרג בקלות רבה לדירות יוקרה על ידי תוספות בנייה וארגון מחדש של חלל הבית. מה הכוונה? תוספת מרפסת שמש, הוספת קומה, הרחבת הדירה וכדומה הם דרך מעולה לנצל את שטח הבית או הדירה. כמו בכל הליך בנייה, גם תוספת בנייה מתחילה באישורי עירייה ובירוקרטיה שמטרתם עמידה בתקנים המוגדרים בחוק, תקנים שלמעשה נועדו להגן על הסביבה והגרים בה. לאחר קבלת האישורים הנדרשים יוצאים לדרך שסופה שדרוג המבנה או החדר, יצירת מרחב מגורים גדול יותר, ובאופן טבעי העלאה דרמתית של שווי הנכס.

הכל מתחיל ברצפה

הגדרה של המונח דירת יוקרה היא פתוחה ולא ברורה. הניסיון שלנו מלמד כי תחושת היוקרה מתחילה דווקא ברצפה – שדרוג הריצוף לבית מעניק לכל חלל את האופי העיצובי הייחודי לו. הריצוף הוא הרבה פעמים הבסיס על פי יקבעו שאר האלמנטים בבית: צבע הקירות, סוג וצבע הריהוט. אנו נוטים לצבוע קירות, לשבור קירות. חישבו על ריצוף מחדש של הסביבה.

ארגון מחדש של חלל הבית 

דירות ישנות יכולות להשתדרג בקלות רבה לדירות יוקרה על ידי ארגון מחדש של חלל הבית. מה הכוונה? ניצול "השטחים המתים. ארגון מחדש של חללי הבית. חלוקה חכמה של חללי הבית. דירות פנטהאוז או דירת גן יד שנייה משתדרגים בקלות על ידי הוספת פרגולה משודרגת במרפסת או בגינה.

רוצים להשתדרג לדירת יוקרה?

חברת לארס שמשרדיה מומקמים בהרצליה פיתוח. החברה בונה, משפצת ומשדרגת אלפי דירות ומבנים ברחבי הארץ כבר למעלה מעשור, וגאה להציב סטנדרטים בלתי מתפשרים של איכות, מקצועיות ובטיחות בכל פרויקט.

ראו גם: קבלן שיפוצים במרכז

רוצים לקבל מידע נוסף? צרו איתנו קשר.

שיפוץ בית
Uncategorized

שיפוץ בית

תהליך שיפוץ הבית שיפוץ בית הוא תהליך ארוך שמצריך חשיבה ותכנון מראש. שיפוץ בית יכול

קרא עוד »
Scroll to Top