שיפוץ דירות

ההחלטה הגורלית לשפץ התקבלה, והשינוי המיוחל ייצא בקרוב לדרך. מה עושים כדי שזה יקרה? בוחרים מועד מתאים, מחליטים מה מסגרת התקציב, בודקים איזה קבלן שיפוצים מומלץ על ידי חברים, בני משפחה, קולגות בודקים באינטרנט ומתחילים לשפץ – עד לסיום המיוחל. בכל שיפוץ דירה מעסיקה החברה אך ורק בעלי מקצוע מיומנים ומוסמכים – אינסטלטורים, חשמלאים, רצפים, צבעים וכל בעל מקצוע שיכול לתרום ולהפוך את עבודות השיפוץ למושלמת. לא פחות.

שיפוץ דירה – הגיע הזמן ליהנות מבית מעוצב 

בדיוק כמו שתכננתם  התמחות בשיפוץ דירות וניסיון של למעלה מעשור בענף הבנייה הובילו את החברה לבצע מגוון עצום של שיפוצי דירות – אנשי החברה עשו הכל וראו הכל – החל משיפוץ חדר אחד, דרך שיפוץ דירה שלמה, ועד תוספות חיצוניות לבנייני מגורים. מה שבטוח, כל שיפוץ תמיד נעשה ברמת גימור גבוהה, בשימוש חומרי בנייה איכותיים ובעלי תקן מתאים, התחשבות במחיר ואולי הכי חשוב – שקיפות ובטיחות. מה הכי חשוב בשיפוץ דירה? שאלה יפה, שני דברים עיקריים חשובים: אמינות ותוצאה. אמינות, בזכותה לקוחות החברה יכולים לישון בשקט כשהם יודעים שיש על מי לסמוך; בין אם מדובר בבחירת חומרים, קביעת זמן עבודה והתשלום הסופי. ודבר נוסף – התוצאה, עבודה מקצועית שנראית בברור. רשימת האפשרויות לשיפוץ דירה כמעט אין סופית ונקבעת בהתאם לצרכים, לרצון ולתקציב. האפשרויות רבות וכוללות עבודות צבע, חשמל, נגרות, גבס, ריצוף וחיפויי קירות, עבודות בטון, ריצוף לבית, שיפוץ מטבח, סגירת מרפסות, הוספת ממ"ד, שיפוץ חדר אמבטיה ושירותים – עבודות אינסטלציה, התקנת כלים סניטריים ועוד.

כמה זמן זה לוקח לשפץ דירה? תלוי

לאחר פגישת היכרות, תכנון עבודה, הערכת עלויות, המלצה על לוח זמנים ולאחר מכן הוצאת אישורים מתאימים – מתחיל השיפוץ. לוח הזמנים מאוד תלוי בסוג השיפוץ – כלומר, שיפוץ קטן יכול לקחת 24-48 שעות, אך כמובן שיש שיפוצים ארוכים יותר בהם צריך להיערך בהתאם, ואולי גם למצוא מקום מגורים חלופי לכמה ימים. מתי זה קורה? למשל בשיפוץ שירותים, החלפת צנרת, חשמל, הריסת ריצוף, הזזת קירות וכדומה. כאמור זמן השיפוץ יקבע כבר בזמן שיחת ההיכרות. לגבי מחיר שיפוץ דירה, שאלת מיליון הדולר – כמובן שהתשובה היא: תלוי! המחיר יקבע בהתאם לשטח המבנה, היקף וזמן העבודה, מצב התשתיות, וחישובים נוספים, כמו עלות חומרי בנייה וגמר ותוספות אחרות לפי דרישה.  לארס קבלני שיפוצים במרכז תשמח לייעץ לכם: 077-9974459

שיפוץ דירה – הגיע הזמן ליהנות מבית מעוצב 

בדיוק כמו שתכננתם 

התמחות בשיפוץ דירות וניסיון של למעלה מעשור בענף הבנייה הובילו את החברה לבצע מגוון עצום של שיפוצי דירות – אנשי החברה עשו הכל וראו הכל – החל משיפוץ חדר אחד, דרך שיפוץ דירה שלמה, ועד תוספות חיצוניות לבנייני מגורים. מה שבטוח, כל שיפוץ תמיד נעשה ברמת גימור גבוהה, בשימוש חומרי בנייה איכותיים ובעלי תקן מתאים, התחשבות במחיר ואולי הכי חשוב – שקיפות ובטיחות.

מה הכי חשוב בשיפוץ דירה? שאלה יפה, שני דברים עיקריים חשובים: אמינות ותוצאה. אמינות, בזכותה לקוחות החברה יכולים לישון בשקט כשהם יודעים שיש על מי לסמוך; בין אם מדובר בבחירת חומרים, קביעת זמן עבודה והתשלום הסופי. ודבר נוסף – התוצאה, עבודה מקצועית שנראית בברור. רשימת האפשרויות לשיפוץ דירה כמעט אין סופית ונקבעת בהתאם לצרכים, לרצון ולתקציב. האפשרויות רבות וכוללות עבודות צבע, חשמל, נגרות, גבס, ריצוף וחיפויי קירות, עבודות בטון, ריצוף לבית, שיפוץ מטבח, סגירת מרפסות, הוספת ממ”ד, שיפוץ חדר אמבטיה ושירותים – עבודות אינסטלציה, התקנת כלים סניטריים ועוד.

כמה זמן זה לוקח לשפץ דירה? תלוי

לאחר פגישת היכרות, תכנון עבודה, הערכת עלויות, המלצה על לוח זמנים ולאחר מכן הוצאת אישורים מתאימים – מתחיל השיפוץ. לוח הזמנים מאוד תלוי בסוג השיפוץ – כלומר, שיפוץ קטן יכול לקחת 24-48 שעות, אך כמובן שיש שיפוצים ארוכים יותר בהם צריך להיערך בהתאם, ואולי גם למצוא מקום מגורים חלופי לכמה ימים. מתי זה קורה? למשל בשיפוץ שירותים, החלפת צנרת, חשמל, הריסת ריצוף, הזזת קירות וכדומה. כאמור זמן השיפוץ יקבע כבר בזמן שיחת ההיכרות. לגבי מחיר שיפוץ דירה, שאלת מיליון הדולר – כמובן שהתשובה היא: תלוי! המחיר יקבע בהתאם לשטח המבנה, היקף וזמן העבודה, מצב התשתיות, וחישובים נוספים, כמו עלות חומרי בנייה וגמר ותוספות אחרות לפי דרישה. 

איזה עוד שירותים קיימים?

אז מעבר לשיפוץ הדירה (שהוא חשוב מאוד) ישנן עוד כמה אפשרויות אופציונליות להפוך את החלל הפרטי שלכם למשודרג יותר.
קחו לדוגמא את "עיצוב הפנים". המילה האחרונה בתחום עיצוב הבתים לא פסחה גם על החברה שלאט לאט ובזהירות פילסה את דרכה עם עבודות נפלאות בעיצוב אסתטי ומדויק.
כל חלל נבחר בקפידה ועובר שינוי שיחד עם תקשורת נכונה מול המעצב – מוביל לתוצאות פשוט מדהימות!
עולם השיפוצים הכלליים נוגע לכל החללים המרכזיים בבית ובין היתר: שדרוג המטבח למטבח "מעוצב", שיפוץ דירה מהשלב הראשוני, מקלחות בעיצוב חדיש ומטאלי, שימוש בעץ מיוחד ברחבי הבית ובקיצור – חגיגה של חידושים ביתיים.
אם גם לכם בעליית הגג ישנו חלל שלא מנוצל היטב – הגעתם למקום הנכון. החברה בין היתר מתעסקת עם הרחבת גגות פרטיים, חדרים ותוספות בנייה כאלה ואחרות.
וכמובן, אחד מיתרונותיה של החברההוא העיסוק בתחום האינסטלציה והחשמל. חשבו כמה נוח זה שיש חברה שלמה שמתעסקת גם בבנייה ושיפוץ וגם באינסטלציה ובחשמל בעת ובעונה אחת.

אומנות לכל דבר

ללא ספק שאותו רגע מגיע ואתם מוכנים לאיזה שיפוץ בדירה או בחלל הפרטי – מתעורר לו גם חשש קטן. לא משנה כמה הראש כבר יודע מה צריך להיות, תמיד יש איזושהי נקודה בה אתם חושבים לעצמכם "לא, משהו פה לא מסתדר לי". העצה הטובה ביותר שיש לי להניק לכם היא לקחת קבלן שיפוצים שישפץ את הדירה שלכם וייקח אותה מ-א' ועד ת'. אתם צריכים לקחת קבלן שיפוצים שיידע בדיוק איך לגשת ולהגשים את החלומות הכי ורודים שלכם ובצורה המדויקת ביותר.
קשה קצת להבין את זה אבל קבלני שיפוץ מסתכלים בעין ובזווית טיפה שונה כשהם מול נכס חדש. דמיינו צייר שמולו דף לבן, דמיינו פסנתרן שיושב על הפסנתר לפני קונצרט, דמיינו בלרינה רגע לפני שהיא עולה על הבמה – שיפוץ דירה הוא אומנות לכל דבר ועניין.

שיפוץ הדירה – עולם חדש ומפתיע

ללא ספק שנת 2020 הביאה עמה תופעות מעניינות, בין אם זה פיתוח עולם המטבח והקולינריה, או הסטרימינג והטלוויזיה. אך עם זאת, היא לא פסחה על כל עולם שיפוצי הדירה והמהפכים הביתיים. ניתן לומר בוודאות שישנו קשר בין כמות הסגרים לבין הרצון של יותר אנשים להרחיב את הבית. רק באיזור המרכז ניתן לשים לב שעוד ועוד אנשים מחפשים בעלי מקצוע לצורך שידרוג ושיפוץ הדירה. ולמען האמת? זה כל כך פשוט וקל, ובמחירים אטרקטיביים למדי, שקשה ממש לסרב. עולם שיפוץ הדירות נמצא במגמה חיובית ורק ממשיך לטפס. עם בעלי מקצוע אחראיים, אמינים, ושקופים אל מול הלקוח שיכולים בקלות לקחת את החלל הקטן ולהפוך אותו לחלום הורוד שתמיד רציתם וחלמתם.

רוצים לקבל מידע נוסף? צרו איתנו קשר.
אינסטלציה במרכז