תוספות בניה קלה

תוספות בניה קלה

תוספות בניה קלה – זול יותר.מהיר יותר.

תוספות בניה נוגעות לכל בנייה המוסיפה שטח לדירה או משנה חלק בדירה מייעודו המקורי: הוספת חדר, בנייה לגובה, סגירת מרפסת ובניית גרם מדרגות חיצוני – הן כולן דוגמאות לתוספות בניה

תוספות בנייה קלה הינן תוספות בנייה העשויות מחומרים קלים שאינם קבועים כגון אלומיניום, גבס ועץ. במסגרת התקנת תוספות הבניה הקלה, מביאים פועלי הבנייה פאנלים מוכנים הבנויים על גבי מסגרת מפלדה או מעץ. פאנלים אלה מורכבים במפעל ייעודי ומורכבים בקלות ובמהירות בבית הלקוח. 

לבנייה קלה יתרונות רבים ולכן הפופולאריות שלה עולה בשנים האחרונות. לכן יש להיעזר בקבלן שיפוצים במרכז לביצוע עבודה איכותית

תוספות בנייה קלה– יתרונות

תוספות בניה קלה מחזיקות בתוכם יתרונות רבים על פני שיטות בנייה קבועות יותר:

  1. מחיר – בנייה באמצעות חומרים קלים מוזילה עלויות באופן משמעותי. הסיבות לכך רבות, החל מעלויות מוצר נמוכות יותר, עלויות שינוע זולות, וזמן עבודה קצר יותר המתבטא בתשלום שכר עבודה נמוך יותר. בנוסף, לא נצרכים שינויים והערכות תשתיתיות בכדי להוסיף את תוספות הבנייה הקלה, וזאת בניגוד לתוספות בנייה קונבנציונלית שעלולות למוטט את התשתיות אם הן לא ערוכות לתוספת משקל מאסיבית. 
  2. קבלת אישורי בנייה – ישנם סוגים רבים של שיפוצים בחומרים קלים שכלל לא זקוקים קבלת אישורי בניה בשל חוק הפרגולות שחוקק ב2014. שיפוצים אלה כוללים סגירת מרפסות באמצעות גג אלומיניום ובניית פרגולות מעץ. 
  3. זמן– זמן העבודה בחומרים קלים נמוכה משמעותית מזמן העבודה בחומרים כבדים. עבודת בניית הפאנלים נעשית במפעל מחוץ לבית הלקוח- מה שגורם לכך שרוב זמן העבודה מושקע מחוץ לבית הלקוח. בנוסף, התקנת הפאנלים הקלים מהירה הרבה יותר מבנייה קונבנציונלית. דבר זה הופך את תוספות הבנייה הקלה למהירה, שקטה ובעלת פגיעה מינימלית בשגרת החיים. 
  4. בנייה נקיה – הבנייה בחומרים קלים אינה צורכת שימוש בחומרים רטובים כגון בטון ואין צורך בשינויי תשתית או בחציבה או קידוח עמוק. דבר זה הופך את הבנייה הקלה לפשוטה ונקייה יותר.
  5. בידוד – באופן פרדוקסלי, בנייה קלה מבודדת מזג אוויר טוב יותר מבנייה קונבנציונלית. הפאנלים מהם מורכבת הבנייה הקלה הינם פאנלים מבודדים היטב וזאת בניגוד לקירות אבן או בטון שמתקררים ומתחממים עם השמש ומקררים ומחממים את הבית יחד איתם.
  6. בנייה ירוקה – החומרים המשמשים לבנייה קלה הינם חומרים ידידותיים לסביבה. תהליך הבנייה הקל מצמצם מאוד חלחול חומרים המזיקים לקרקע כמו בטון אשר נמצאים בתהליך בנייה קונבנציונלי.

ראו גם: שיפוץ דירות | שיפוץ דירה קומפלט

רוצים לקבל מידע נוסף? צרו איתנו קשר.

שיפוץ בית
Uncategorized

שיפוץ בית

תהליך שיפוץ הבית שיפוץ בית הוא תהליך ארוך שמצריך חשיבה ותכנון מראש. שיפוץ בית יכול

קרא עוד »
Scroll to Top