טיפים חשובים לבחירת פתרונות עיצוב לבית: ריצוף, קרמיקה ודלתות פנים

טיפים חשובים לבחירת פתרונות עיצוב לבית: ריצוף, קרמיקה ודלתות פנים

ישנם מספר טיפים לעיצוב הבית

במקבץ טיפים זה נספק מידע על פתרונות עיצוב אטרקטיביים בזמן שיפוץ דירה קומפלט : ריצוף קרמי איכותי, חיפויי קרמיקה עם גלזורה מיוחדת המתאימה למרקם הדקורטיבי הפנימי שלכם וכמובן איך אפשר בלי דלתות פנים בעיצובים מיוחדים. כל פתרון עיצוב לבית יכיל גם מידע טכני שימנע מכם לבצע טעויות ויבטיח את רכישת המוצרים האיכותיים ביותר בכל תחום.

טיפ לבחירת משטחי ריצוף לבית

משטחי ריצוף לבית צריכים להוות פתרונות עיצוב לבית על פי דרככם. אם זהו בית חדש, ואתם מתחילים מעיצוב הרצפה, הבחירה היא בידכם. אם אתם שואפים לבנות בית בעיצוב כפרי, מומלץ לבחור אריחים בצבע חום או בז', כמו גם סובבי גוונים אלו כמו צהוב או אדום. אם אתם שואפים לעצב בית מודרני – הגוונים צריכים להיות סובבים סביב צבעי הלבן והאפור. טיפ טכני חשוב: בחרו בגוון המבריק רק אם חסרים כיווני אוויר וצפויה בעיית תאורה בחדרים. מומלץ להשתדל לבחור בגוון מט על מנת שלא יראו כל כתם לכלוך והבית ייראה במיטבו גם כאשר ביום מסוים הרצפה לא נקייה. טיפ טכני חשוב נוסף שאלו את המוכר בחנות את מקדם השחיקה הוא רמה 4 לפחות למניעת בלאי מהיר כתוצאה מחבטות ומכות. שאלו אותו אם מקדם הספיגה אפסי למניעת היווצרות כתמים בעקבות נפילת משקאות וחומרי צבע שונים על המשטח. רק כשמקדם זה שואף לאפס, ניתן לנקות את החומר שנשפך ללא השארת כתמים.

טיפ לבחירת חיפויים לבית

בשונה מהעבר, בעת שחיבור חיפויים היווה נושא מסובך וקשה, כיום הם לא מגיעים מופרדים על פי לבנים או בריקים אלא על פי מקטעים של עד 20-30 יחידות PER קיר ברוחב ממוצע של 4 מ'. לכן, זה לא משנה אם תרכשו חיפוי חלק או שנראה כמו מחולק ללבנים ובריקים כי החלוקה הזו היא סמנטית בלבד ולא מתבצעת בפועל, רק נראית כך. בשל כך, חיפוי שמסיימים לחבר נראה כמו פאזל פתור של 30 יחידות, ולא כמו קיר מכוסה בקרמיקה אמיתית. כדי לגרום לו להיראות ככה קבלן שיפוצים במרכז יכסה את חריצי החיבור בין החיפויים עם מסטיק אקרילי אותו יש לרכוש באותו גוון שרכשתם את החיפוי. חנות פתרונות עיצוב לבית מנגישה לכם חיפויים בצבעים שונים, אותם יש לבחור בהתאמה לעיצוב החדר שלכם ובכפוף לשאיפתכם הדקורטיבית בתוכו.

טיפ לבחירת דלתות פנים

מומלץ לבחור דלתות פנים חלקות ובגוון לבן כפתרונות עיצוב לבית מודרני ודלתות פנים עם פיתוחים וחרוטים על גביהן בצבע חום או בז' לעיצוב כפרי. מומלץ לבחור תמיד בדלת איכות בציפוי PVC ולא WPC, ובמילוי פלקסבורד ולא כוורת קרטון להבטחת עמידוּת המוצר. במידה והחדר הוא האמבטיה או המטבח, מומלץ שהמילוי יהיה קלקר ולא פלקסבורד למען השגת עמידות נגד מים, תכונה שהפלקסבורד לא ניחן בה, אך הוא עדיין מומלץ עבור יתר החדרים בשל היותו חסין אש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top