טיפים לגיבוש פתרונות עיצוב לבית: דלתות, חיפויים, ריצוף וצבע 

טיפים לגיבוש פתרונות עיצוב לבית: דלתות, חיפויים, ריצוף וצבע 

כשאתם מתכננים שיפוץ דירה קומפלט ואת עיצוב הבית מאד מומלץ לעבוד עם הדמיות מחשב של חנויות מעצבים. תכנון באמצעותן חוסך לכם ים התלבטויות ומאפשר לכם להגיע בקלות אל עבר עיצוב הבית המושלם.

במאמר זה נספק טיפים אודות 3 נושאים עיקריים, דלתות פנים, חיפויי קיר ואריחי ריצוף.

טיפ מס' 1: גבשו את אופי העיצוב של קירות הבית

קירות ודפנות הבית בכלל, מאפשרים לכם לדעת כיצד ייראה הבית ועל אלו צבעים הוא יתבסס. לרוב, בחירה בין חיפויים, תצבעי ריצוף ודלתות פנים במרקם אחיד תיצור בבית שלכם מציאות דקורטיבית קסומה במיוחד. מאידך, אפשר להפריד בין המרכיבים ולהחליט שצבע דלתות הפנים או אריחי הקיר או הריצוף ייראה שונה וייצור עיצוב בשל הניגודיות עם הגוון העיקרי של החדר. מומלץ לעבוד עם הדמיית מחשב על מנת ליצור את השילוב המושלם בין חיפויי קרמיקה, ריצוף הבית ודלתות פנים דקורטיביות.

טיפ מס' 2: בחרו אריחי ריצוף וחיפוי במרקם המבוקש

בשלב זה, תצטרכו להחליט אם אתם מעוניינים לעצב חדרים מבריקים או במרקם מט (לא מבריק). מומלץ לבחור במרקם המבריק אם ביתכם אינו מכיל כיווני אוויר רבים או אם הוא לא נוטה לכיוון השמש כשפותחים את החלון. במידה והבית שלכם שמשי מטבעו, מומלץ להתייעץ עם קבלן שיפוצים במרכז  ולבחור במרקם מט ליצירת שקול כוחות מול אור השמש הטבעי כשהחלון פתוח.

טיפ מס' 3: בחרו דלת עם עיצובי בוטיק

חשוב לבחור דלת פנים עם עיצובים מיוחדים שייקחו את הבית שלכם אל עבר מחוזות דקורטיביים נדירים. השילוב של דלת מעוצבת עם אריחי קיר מהודרים מספק לבית שלכם את כל מה שהוא צריך בשביל לגבש בתוכו עיצוב אידיאלי של ממש, כזה אשר יקסים את האורחים שלכם ויגרום להם לחוויה בלתי נשכחת מהמראות החדשים.

טיפ מס' 4: התאימו את גודל האריחים של הריצוף והקירות לגודל החדר

במידה והחדר קטן מומלץ לבחור הרבה אריחים קטנים ובמידה והחדר גדול – מעט אריחים גדולים תהיה התשובה. בדרך זו אתם מבטיחים שמירה על פרספקטיבה בין גודלי האריחים לגודל החדר מה שייצור מראה מעוצב ומלכותי ולא מגושם בעיצובו. מראה כזה ייצור עבורכם אווירה קסומה ואטרקטיבית שתגרום לכל אורח ואורחת שמגיעים לחוש הנאה מהמראה החדש.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top