שיפוץ הבית – הריסה ופינוי

שיפוץ הבית – הריסה ופינוי

 שיפוץ הבית – הריסה ופינוי – אל להתפשר על  פחות מהטוב ביותר!


בעת תהליכי תוספות בניה או שיפוץ דירה קומפלט אנחנו כל כך מרוכזים בתיאום, ארגון ובתוצר הסופי עד שאנחנו שוכחים לקחת בחשבון שלעיתים תכופות לפני שיוצרים משהו חדש, צריך להיפרד מן הישן. הריסה ופינוי אינם עניין של מה בכך. יש חוקים ונהלים סדורים בנושא הריסה ופינוי, ואם לא פועלים על פיהם הרי שעוברים על החוק, עלולים לגרום לנזק מבני וכלכלי ואף לסכן חיים.

כדי להרוס קיר יש לעמוד בכללי בטיחות מחמירים ולהבין בהנדסת בניין, על מנת לפנות פסולת בניין יש להתמצא בבירוקרטיה, נהלים ולהחזיק באישורי כניסה לאתרי פסולת מורשים. הריסה ופינוי הם חלק אינטגראלי מתכנון השיפוץ או הבניה, ואם אתם עומדים לשפץ בקרוב, חשוב שתכללו שירות חשוב זה בתוכנית הכלכלית והביצועית.

 

כדי להיות בטוחים שאתם בוחרים רק קבלני הריסה ופינוי מקצועיים ואמינים, עמדו על הפרמטרים הבאים:

 רישיון קבלן הריסה ופינוי. וודאו שלקבלן שבחרתם יש את הרישיונות המתאימים, ואל תתפשרו על חובבנים.

ביטוחים. מטבע הדברים, עבודת הריסה במבנים היא מסוכנת ויש לשמור על כללי זהירות. אולם טעויות מתרחשות, לכן חשוב שלקבלן ההריסה והפינוי שלכם יהיו ביטוחים ביניהם: ביטוח צד ג' וביטוח לעובדים.

טפסים ובירוקרטיה. כדי להוציא מן הכוח אל הפועל פרויקט הריסה ופינוי בזמן שיפוץ דירה יש להעביר טפסים ולהסדיר את העבודה באמצעות אישורים והצהרות. בין הטפסים הנדרשים: טופס הצהרת פינוי פסולת, אישורי הטמנה, אישור פינוי פסולת ועוד.
 המלצות ומוניטין. מומלץ מאוד לעבוד עם קבלני הריסה ופינוי שקיבלתם המלצות טובות  אודותיהם, שכן עבודה עם חברה שאינה מקצועית ומנוסה בשיפוצים תעלה לכם ביוקר. עבודות חובבניות עלולות לגרום לנזק למבנה ולנזקים למבנים השכנים, לקנסות גבוהים ולהוצאות מיותרות ובמקרים מאוד מאוד קיצוניים הן עלולות להביא לקיפוח של חיי אדם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top