שיפוץ כללי לבית – טיפים להצלחה

שיפוץ כללי לבית – טיפים להצלחה

חושבים על שיפוץ כללי לבית מתלבטים איפה לקצץ ואיפה להשקיע? לא יודעים מאיפה להתחיל? אנחנו בלארס שיפוצים עם ניסיון רחב בשיפוץ דירות בכל רחבי הארץ. אספנו עבורכם מספר טיפים להצלחה בשיפוץ כללי לבית וכיצד אנו מתנהלים עם הלקוחות שלנו  וממליצים להתנהל מול בעל המקצוע.

שיפוץ כללי לבית – איפה מתחילים?

שיפוץ דירה קומפלט הוא פרויקט לא קטן. הנה כמה נקודות סופר חשובות שאתם חייבים לסכם מראש עם כל בעל מקצוע.

  • לוח זמנים– קבעו לוח זמנים ברור. לא רק תאריך התחלה וסוף. שמדובר בשיפוץ כללי לבית ולא נקודתי חשוב לארגן לוח זמנים בו מפורט כל תהליך בשיפוץ. במידה ואתם ממשיכים לגור בבית במהלך השיפוץ עניין לוח הזמנים קריטי עוד יותר מפני שקרוב לוודאי תאלצו לנדוד ברחבי הבית.
  • מי הבוס? דאגו כי הקבלן או חברת השיפוצים תמנה מפקח במהלך השיפוץ. תפקידו של המפקח הוא לדאוג לעבודה השוטפת בבית וכן עליו להיות אחראי על הספקים השונים והתקשורת מולם. קבעו מראש פגישות חצי שבועיות על מנת לקבל עדכון בנעשה בבית וכן בקשו הודעה מסודרת בסוף כל היום.
  • שיפוץ כללי לבית לעיתים כולל תוספות בנייה וארגון מחדש של חלל הבית. מה הכוונה? תוספת מרפסת שמש, הוספת קומה, הרחבת הדירה וכדומה הם דרך מעולה לנצל את שטח הבית או הדירה כמו בכל הליך בנייה, גם תוספת בנייה מתחילה באישורי עירייה ובירוקרטיה שמטרתם עמידה בתקנים המוגדרים בחוק, תקנים שלמעשה נועדו להגן על הסביבה והגרים בה. על קבלן השיפוצים או חברת השיפוצים לתמוך בכם בתהליכים אלו על ידי אנשי מקצוע מתאימים. כחברת שיפוצים אנו מבינים כמה זה חשובה התנהלות נכונה מול הגורמים הבירוקרטיים.

שיפוץ כללי לבית עם לארס שיפוצים

חברת לארס ממוקמת בהרצליה פיתוח. החברה בונה, משפצת ומשדרגת אלפי דירות ומבנים ברחבי הארץ. כקבלן שיפוצים במרכז וברחבי הארץ כולה. אנו בלארס מעניקים מענה מקצועי ומהיר לשיפוצים מכל הסוגים: החל תיקוני תקלות חשמל בכל הבית, עבודות חשמל בסיסיות ומסובכות, משיפוץ חדר אחד, דרך שיפוץ דירה שלמה, ועד תוספות חיצוניות לבנייני מגורים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top